Видавничо-полiграфiчний центр "Такие дела" — Друкуємо все, крім грошей!

Нагороди та відзнаки

«Грамота» — від ІФМРНРУ (Івано-Франківський Народний Рух України, – НРУ) за допомогу Рухові, з почуттям глибокої вдячності (03.08.90 р.)
«Грамота»
«Посвідчення» — від ВКПКуПУВЧ (Всеукраїнський комітет підтримки кандидата у Президенти України В’ячеслава Чорновола, голови НРУ) про те, що Данилов Сергій є уповноваженим ВКПКуПУВЧ у справах видавництва і поліграфії (кін.1991 – поч. 1992 рр.).
«Посвідчення»
«Рекомендаційний лист» — від НРУ (Народний Рух України), фірму «Такі справи» рекомендовано як надійного ділового і фінансового партнера у справах видавництва і бізнесі взагалі, за роботу по відродженню національної свідомості українського народу та за значний внесок у розвиток української незалежної преси у 1998-1990 роках (29.05.92 р.).
«Рекомендаційний лист»
«Рекомендаційний лист» — від НРУ (Народний Рух України), фірму «Такі справи» рекомендовано як надійного ділового і фінансового партнера у справах видавництва і бізнесі в цілому, за роботу по відродженню національної свідомості українського народу та за значний внесок у розвиток української незалежної преси у 1998-1990 роках (04.06.93 р.).
«Рекомендаційний лист»
«Подяка» — від НРУ (Народний Рух України) за допомогу під час проведення VВсеукраїнських зборів Народного Руху України 10-12 грудня 1993 року. Вдячність за допомогу у виготовленні перших листівок передвиборної кампанії Руху, сприяння у фінансових питаннях та оперативність, що допомогло провести збори, які стали великою подією в політичному житті України, успішними (13.12.93 р.).
«Подяка»
«Лист-подяка» — від Посольства України в Литовській Республіці за благодійне виготовлення якісної поліграфічної продукції, що сприятиме створенню позитивного іміджу Посольства України в Литовській Республіці (11.04.94 р.).
«Лист-подяка»
«Подяка» — від НРУ за значну допомогу під час проведення передвиборної кампанії кандидатів від Руху в місцеві органи влади, за оперативне виготовлення великої кількості друкованих матеріалів, за внесок у розбудову Української Держави (28.06.94 р.).
«Подяка»
«Рекомендаційний лист» — від НРУ, в якому агентство «Такі справи» рекомендовано як надійного ділового та фінансового партнера, що вирізняється оперативністю і винятковою якістю виконання найрізноманітніших поліграфічних замовлень, за відродження національної свідомості українського народу і значний внесок у розвиток української незалежної преси (01.07.94 р.).
«Рекомендаційний лист»
«Диплом» — від Асоціації підприємств реклами України «Укрреклама», Спілки рекламістів України та Торгово-промислової палати України за перемогу (II місце) на Міжнародній та Всеукраїнській виставці «РЕКЛАМА-94» у конкурсі на краще поліграфічне відтворення плакатів (1-5 листопада 1994 р.).
«Диплом»
«Диплом» — від Асоціації підприємств реклами України «Укрреклама», Спілки рекламістів України та Торгово-промислової палати України за перемогу (II місце) у конкурсі у категорії мальованого плакату на Міжнародній та Всеукраїнській виставці «РЕКЛАМА-94» за плакат «Кий Авіа» (1 – 5 листопада 1994р.).
«Диплом»
«Посвідчення» — від International Advertising Association (IAA) − Міжнародної нахвальної (рекламної) спілки (США), яке засвідчує, що Олександр Данилов, як представник рекламного агентства «Такі справи», є членом IAA (20.03.95 р.).
«Посвідчення»
«Відзнака голови ради» — подяка від Жовтневої районної ради народних депутатів за вагомий особистий вклад у створення матеріальних і духовних цінностей, досягнення високої майстерності у професійній діяльності (12.05.95 р.).
«Відзнака голови ради»
«Подяка» — від Посольства Литовської Республіки в Україні за допомогу у безоплатному та оперативному виготовленні поліграфічних матеріалів для потреб Посольства, що послужить зміцненню відносин між Україною та Литовською Республікою (16.05.95 р.).
«Подяка»
«Подяка» — від Посла Сполучених Штатів Америки за допомогу під час візиту в Київ Президента Клінтона, за плідну працю і за те, що фірма сприяла успішному і приємному візиту пана Клінтона в Київ (28.06.95 р.).
«Подяка»
«Сертифікат» — від Hauchler Studio GmbH + Co Staatlich anerkannte Privatschule f?r Drucktechnik, виданий Олександру Данилову, засвідчує, що він пройшов спеціальну поглиблену навчальну підготовку за фахом «друкарська техніка» в Hauchler, Bundesrepublik Deutschland (18липня 1995р.).
«Сертифікат»
«Дарчий напис» «Ukrainieсiai Lietuvoje» («Українці в Литві») — від Severinas VAITIEKUS, за допомогу Громаді українців Литви (1996р.).
«Дарчий напис» «Ukrainieсiai Lietuvoje»  («Українці в Литві»)
«Диплом» — від Асоціації підприємств реклами України «Укрреклама» та Спілки рекламістів України за перемогу на IV Міжнародній та Всеукраїнській виставці «Реклама´96» за «полиграфическое воплощение фирменной атрибутики выставки» (16-20 вересня 1996р.).
«Диплом»
«Дарчий напис» — від автора книги «Третій Президент» Ю. Луканова за співавторство (16.01.97р.).
«Дарчий напис»
«Диплом» — від Спілки рекламістів України, Асоціації «Укрреклама», Київської міської державної адміністрації, Міністерства інформації України, Міністерства культури та мистецтв України за перемогу (бронзовий призер) на II Міжнародному та Всеукраїнському фестивалі реклами «Золотий Профіль´97» у конкурсі з категорії «розробка рекламної продукції (дизайн)»– за календар «Ощадний банк України» (22 – 25травня 1997р.).
«Диплом»
«Диплом» — від Спілки рекламістів України, Асоціації «Укрреклама», Київської міської державної адміністрації, Міністерства інформації України, Міністерства культури та мистецтв України за перемогу на II Міжнародному та Всеукраїнському фестивалі реклами «Золотий Профіль´97» – за розробку та відтворення рекламної продукції на високому поліграфічному рівні (22 – 25травня 1997р.).
«Диплом»
«Диплом» — від оргкомітету Всеукраїнської акції «Національний фестиваль політичної реклами «Лідери-XXI» за сувенірну продукцію, визначено призером у номінації «соціально-політичний моніторинг» (1997р.).
«Диплом»
«Диплом» — від Асоціації підприємств реклами України «Укрреклама»,Спілки рекламістів України за перемогу в конкурсі у категорії «власної нахвали» на VМіжнародній та Всеукраїнській виставці «Реклама´97» – за перекидний календар «Високий тон друкарської справи» (8 – 11вересня 1997р.).
«Диплом»
«Диплом» — від Асоціації підприємств реклами України «Укрреклама» та Спілки рекламістів України за інформаційну підтримку виставок «Реклама-97» та «Мас-Медіа-97» на VМіжнародній та Всеукраїнській виставці «Реклама´97» (8 – 11вересня 1997р.).
 «Диплом»
«Диплом» — від Спілки рекламістів України, Спілки дизайнерів України, Міністерства культури та мистецтв України за перемогу в конкурсі у категорії «поліграфічний дизайн» на Всеукраїнській виставці-презентації «Парад дизайну-98» – за розробку та створення високоякісних зразків у галузі поліграфічного дизайну (3 – 7лютого 1998р.).
«Диплом»
«Диплом» — від Академії інженерних наук України, де рішенням президії АІН України ПП «Такі справи» обране колективним членом академії за внесок в оновлення та розвиток поліграфії України (25.05.98р.).
«Диплом»
«Диплом» — від Спілки рекламістів України, Асоціації «Укрреклама», Київської міської державної адміністрації, Міністерства культури та мистецтв України за перемогу (бронзовий призер) у конкурсі у категорії «поліграфічний дизайн» на III Міжнародному та Всеукраїнському фестивалі реклами «Золотий Профіль´98» – за дизайн календаря «Національний банк» (28 – 31травня 1998р.).
«Диплом»
«Диплом» — від Спілки рекламістів України, Асоціації «Укрреклама», Київської міської державної адміністрації, Міністерства культури та мистецтв України за перемогу в конкурсі у категорії «кращий творчий колектив» на IIIМіжнародному та Всеукраїнському фестивалі реклами «Золотий Профіль´98» – за дизайн календаря «Київхліб» (28 – 31травня 1998р.).
«Диплом»
«Вітання» — від Американського Посольства у зв’язку з презентацією журналу «Muscle&Fitness» (08.06.98р.).
«Вітання»
«Диплом» — від Спілки рекламістів України та Асоціації підприємств реклами України «Укрреклама» на VI Міжнародній та Всеукраїнській виставці «Реклама´98» – за інформаційну та спонсорську підтримку виставки (9 – 12 вересня 1998 р.).
«Диплом»
«Диплом» — від Спілки рекламістів України та Асоціації «Укрреклама» за перемогу в конкурсі у категорії «власної нахвали» на VIМіжнародній та Всеукраїнській виставці «Реклама´98» – за розробку та виготовлення рекламного календаря «Зазирни за обрій» (9 – 12вересня 1998р.).
«Диплом»
«Диплом» — за участь у II Міжнародній та Всеукраїнській виставці реклами та маркетингу «REX´98» (21 – 26вересня 1998р.).
«Диплом»
«Лист-подяка» — від Національної філармонії України Міністерства культури і мистецтв України за рекламну афішу струнного квартету «Каприс-класик», виготовлену до урочистого відкриття 135-гоювілейного концертного сезону (плакат «Моцарт») (28.09.98р.).
«Лист-подяка»
«Лист-подяка» — від Національної філармонії України Міністерства культури і мистецтв України за надану спонсорську допомогу (файл постеру «Моцарт»).
«Лист-подяка»
«Відзнака голови адміністрації ІІІ ступеня» — від Жовтневої районної державної адміністрації м. Києва за вагомий вклад в мобілізацію зусиль трудового колективу підприємства по покращанню соціального та економічного становища району та міста (23.12.98р.).
«Відзнака голови адміністрації  ІІІ ступеня»
«Диплом» — від Спілки рекламістів України, Спілки дизайнерів України, Міністерства інформації України за перемогу в конкурсі у категорії «перекидних календарів» на Всеукраїнській виставці-презентації «Дизайн-99» – за розробку та видання перекидних календарів «Укргазбанку» і фірми «Юріс» (15 – 18лютого 1999р.).
«Диплом»
«Відзнака» — від Жовтневої районної ради народних депутатів за вагомий вклад у створення матеріальних і духовних цінностей, досягнення високої майстерності у професійній діяльності (01.03.99р.).
«Відзнака»
«Свідоцтво» — від Київської Торгово-промислової палати (КТПП), яке засвідчує, що «Такі справи» є членом КТПП і Торгово-промислової палати України (30.03.99р.).
«Свідоцтво»
«Диплом» — від міського голови м.Одеси, виданий учаснику 26-ї «Юморины» за активну участь в підготовці до «Юморины-99» в м. Одесі (01.04.99р.).
«Диплом»
«Диплом» — від «Реклам-Клубу» за перемогу (1 місце) у номінації «Буклет» на IВсеукраїнському конкурсі «Поліграфічна якість» – за роботу «Буклет «Fantestik» (15 – 29квітня 1999р.).
«Диплом»
«Почесна грамота» — від Київської Генеральної дирекції по обслуговуванню іноземних представництв за значний внесок у справу сприяння та пропоганди діяльності Генеральної дирекції по обслуговуванню іноземних представництв (25.05.99р.).
«Почесна грамота»
«Диплом» — від Асоціації «Укрреклама», Спілки рекламістів України, Київської міської державної адміністрації, Міністерства культури та мистецтв України за перемогу (срібний призер) у конкурсі у категорії «плакат» на IV Міжнародному та Всеукраїнському фестивалі реклами «Золотий Профіль´99» за плакати «Wanted» і «TRUSTER» (27 – 30травня 1999р.).
«Диплом»
«Диплом» — від Асоціації «Укрреклама», Спілки рекламістів України, Київської міської державної адміністрації, Міністерства культури та мистецтв України за перемогу у конкурсі у новій категорії «журнал» на IVМіжнародному та Всеукраїнському фестивалі реклами «Золотий Профіль´99» за журнал «Гранд» (27 – 30травня 1999р.)
«Диплом»
«Диплом» — від Асоціації «Укрреклама», Спілки рекламістів України, Київської міської державної адміністрації та Міністерства культури та мистецтв України за перемогу в конкурсі у новій категорії «каталог» на IV Міжнародному та Всеукраїнському фестивалі реклами «Золотий Профіль´99» – за каталог виставки А.Владимирова (27 – 30травня 1999р.)
«Диплом»
«Диплом» — від Асоціації «Укрреклама», Спілки рекламістів України, Київської міської державної адміністрації та Міністерства культури та мистецтв України за перемогу (золотий призер, Золотий Профіль) на IV Міжнародному та Всеукраїнському фестивалі реклами «Золотий Профіль´99» – за календарі «ВА-БАНК», «Приватбанк», «Юрис» (27 – 30травня 1999р.)
«Диплом»
«Дарчий напис» — від баскетболістів Волкових за підтримку українського баскетболу.
«Дарчий напис»
«Грамота» — від Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Володимира (31.08.99р.).
«Грамота»
«Диплом» — за участь у III Національній виставці реклами та маркетингових технологій «REX´99» (14 – 17вересня 1999р.).
«Диплом»
«Дарчий напис» — від автора книги «Між вічними полюсами» О.Мороза (голова Соцпартії, колишній голова Верховної Ради України [спікер парламенту]) (28.09.99р.).
«Дарчий напис»
«Диплом» — від Київської міської державної адміністрації, Міністерства культури та мистецтв України на Міжнародному та Всеукраїнському фестивалі «Слов'янський базар» – за вагомий внесок у розвиток мистецтв і культур слов’янських народів (1999 р.).
«Диплом»
«Подяка» — від Федерації «Таеквон-до» за підтримку цього виду спорту (01.12.99 р.).
«Подяка»
«Публікація» — у спеціальному підсумковому каталозі «EPICA. Book 13. Europe’s best advertising» – імені призера та зображення представленої ним роботи. ДП «Такі справи» – лауреат конкурсу «EPICA 1999» по категорії «Financial services» рівня робіт, що набрали найбільшу кількість балів – за представлену нахвалу у вигляді плакату «Fides facit fidem» («Довіра викликає довіру», «Confidence creats confidence») на замовлення та для страхової та трастової компанії «НФСК» (осінь 1999 – весна 2000р.).
«Публікація»
«Диплом» — від Спілки журналістів України за своєрідність вирішення поліграфічних проектів (11.04.2000р.).
«Диплом»
«Дарчий напис» — на триптиху «Славний шлях видавництва «Такі справи» та в книзі «Одкровення від Івана» – від художника та героя книги І.Марчука (вересень 2000р.).
«Дарчий напис»
«Посвідчення» — від Фонду «Намисто Славутича». Видавничо-поліграфічний центр ДП«Такі справи» є членом ДКМПСТУ (Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України).
«Посвідчення»
«Подяка» — від ДКМПСТУ, Фонду «Намисто Славутича» за надані оперативні і якісні поліграфічні послуги у виданні буклетів «м. Київ», «м. Новгород-Сіверський», «Святині Києва» таін., для сприяння розвиткові туризму в Україні.
«Подяка»
«Подяка» — від Адміністрації Президента України за надання друкованої продукції (14.04.2000р.).
«Подяка»
«Диплом» — від оргкомітету виставки за участь у IVНаціональній виставці реклами та маркетингових технологій «REX´2000. Реклама і маркетинг» (18 – 21вересня 2000р.).
«Диплом»
«Диплом» — за участь в конкурсі «Полиграфическое качество 2000».
«Диплом»
«Диплом» — від Головного управління Державної пожежної охорони МВС України – за вагомий внесок у зміцнення пожежної безпеки (29 січня 2001 р.).
«Диплом»
«Публікація» — у спеціальному підсумковому каталозі «Український бестселер. Книга року´2000» – за книгу Тараса Унгуряна «Одкровення від Івана...» (власне видання «ТС»: дизайн, верстка, редагування та друк; підписано до друку 13.03.2001р.).
«Подяка» — від Київської Генеральної дирекції по обслуговуванню іноземних представництв за професійне та сумлінне ставлення до роботи (06.05.2001р.).
«Подяка»
«Диплом-подяка» — від Київської міської державної адміністрації за вагомий особистий внесок у створення духовних і матеріальних цінностей та досягнення високої майстерності у професійній діяльності (23.05.2001 р.).
«Диплом-подяка»
«Лист-подяка» — від Національного музею історії України Міністерства культури і мистецтв України за вклад у розбудову незалежної України, подяка за цікаві матеріали про «Такі справи» для ювілейної виставки на честь 10-ї річниці Незалежності України (29 травня та 14 червня 2001 р.).
«Лист-подяка»
«Заохочувальна премія» — від оргкомітету конкурсу «Мистецтво книги України» за поліграфічне виконання альбому «Микола Муравський» (21.06.2001р.).
«Заохочувальна премія»
«Третя премія» — від оргкомітету конкурсу «Мистецтво книги України» за якісне поліграфічне виконання «Календар-2001» видавництва «Тріумф» (21.06.2001р.).
«Третя премія»
«Грамота» — від Об’єднання Рідновірів України за дизайн книжок про Рідну Віру (24.08.2001р.).
«Грамота»
«Почесна грамота» — від Всеукраїнського фонду «Інформаційне суспільство України» за вагомий внесок у розвиток інформаційного суспільства України (31.08.2001р.).
«Почесна грамота»
«Лист-подяка» — від Національного комплексу «Експоцентр України» Державного управління справами за оперативне та професійне вирішення усіх питань, за друк путівника до ювілейної виставки «Україна. Десять років незалежності», що сприяло позитивному політичному та громадському резонансу (31.08.2001р.).
«Лист-подяка»
«Диплом» — за участь у VНаціональній виставці реклами, маркетингових технологій та мас-медіа «REX´2001. Реклама. Маркетинг. Мас-медіа» (17 – 20 вересня 2001р.).
«Диплом»
«Диплом» — за перемогу у номінації «Найкраща наукова розробка та її досконале втілення у галузі реклами» на VНаціональній виставці реклами маркетингових технологій та мас-медіа «REX´2001. Реклама. Маркетинг. Мас-медіа» – за перекидний календар «Історичні герби міст України» (17 – 20вересня 2001р.).
«Диплом»
«Фаховий приз» — від оргкомітету виставки «REX´2001» за участь та перемогу у конкурсі REXPrint у категорії «поліграфічна якість» на VНаціональній виставці реклами, маркетингових технологій та мас-медіа «REX´2001. Реклама. Маркетинг. Мас-медіа» – за досконалу поліграфічну якість календаря «Герби та землі України» (17 – 20 вересня 2001р.).
«Фаховий приз»
«Лист-подяка» — від Державного музею книги і друкарства України Міністерства культури і мистецтв України за передачу музею в постійне користування предметів музейного значення (календар «Історичні герби міст України») (08.11.2001р.).
«Лист-подяка»
«Диплом» — від «Реклам-клубу «100 крупнейших рекламодателей Украины» та ДП«Моніторинг ЗМІ України» – «за высокое качество рекламной продукции и услуг» видавництву «Такі справи» присвоюється титул «Рекомендованный партнер 100 крупнейших рекламодателей Украины», переможець національної виставки «100 крупнейших рекламодателей Украины» (2001р.).
«Диплом»
«Дарчий напис» — із вдячністю, як справжнім патріотам від Юлії Тимошенко (голова партії «Батьківщина», один із лідерів опозиції 2000 – 2004рр., народний депутат України та голова парламентської фракції, нині – Прем’єр-міністр України) – героїні книги «Невиконане замовлення» – Р.Лоза, 2002р.; січень-лютий 2002р.
«Дарчий напис»
«Почесний диплом» — від оргкомітету Третьої загальнонаціональної акції «Книга року´2001» за високу якість поліграфічного виконання книги «Український стрій» (березень 2002р.).
«Почесний диплом»
«Диплом II ступеня» — від Державного комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України у номінації «Краща книга початку 2002 року» конкурсу «Краще видання нової доби» на ІІ Київській міжнародній книжковій виставці-ярмарку «Книжковий сад-2002» – за поліграфічну якість відтворення (24.05.2002 р.).
«Диплом II ступеня»
«Дарчий напис» — від автора книги «Нюрнберґ-2» Л. Лук’яненка (народний депутат України, колишній Посол України в Канаді); 29.06.2002 р.
«Дарчий напис»
«Пубікація» — у спеціальному підсумковому каталозі «Український BEST. Книга року´2002». ДП «Такі справи» – лауреат у номінації «ВЕРШИНИ. Українська класична література» на Всеукраїнській рейтинговій акції «Книга року´2002» – за «Велесову книгу» (власне видання «ТС»: дизайн, верстка, редагування та друк) (підписано до друку 10.02.2003р.).
 «Пубікація»
«Диплом» — за участь у VII Міжнародній та Всеукраїнській виставці реклами, маркетингу та мас-медіа «REX´2003. Реклама, маркетинг, мас-медіа» (16 – 19вересня 2003р.).
«Диплом»
«Номінаційний сертифікат» — від редакції газети «Книжник Ревю» та Центру рейтингових досліджень «Еліт-Профі» на VI Всеукраїнській рейтинговій акції «Книга року´2004» – за книгу «Кам’яна могила» автора Б. Михайлова. ДП «Такі справи» – лауреат рейтингу у номінації «Візитівка» (10.03.2005р.).
«Номінаційний сертифікат»
«Подяка» — від Товариства Червоного Хреста Солом’янського району за небайдужість і співчуття до чужого горя, за милосердя, благодійну діяльність і співпрацю (травень 2005р.).
«Подяка»
«Почесна грамота “Найкращому партнеру”» — від UMC за відданість, за плідну співпрацю, за дружбу (09.08.2005р.).
«Почесна грамота “Найкращому партнеру”»
"Подяка" — від Міністерства культури і туризму України за вагомий благодійний внесок у розвиток національної культури, високий професіонализм та за нагоди 10-річчя Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України (3.02.2010)
"Подяка"
Замовити онлайн
Технічні вимоги до макету
Контактна інформація:
Україна, 03067, м. Київ, вул. Виборзька, 84
Cлужба замовлень:
(095) 696-68-81 k_0956966881@ukr.net
Copyright © 2009 'Такі справи'. Всі права захищені.